fbpx Menü
Alper ERDOĞAN
Marka ve Patent Vekili

1977 K.Maraş Afşin doğumluyum, yüksek öğrenimimi Erciyes Üniversitesi İng.İktisat Fakültesinde tamamladıktan sonra , çeşitlik sektörlerde finans ve muhasebe alanlarında çalışmalarım oldu.2010 Yılında Serbest Mali Müşavir olarak işletmelere muhasebe ve danışmanlık yapmaya başladım.2012-2014 arasında Muğla Üniversitesinde Stratejik Yönetim alanında Yüksek Lisansımı tamamladım.2014-2016 yılları arasında Anadolu Üniveristesi Adalet Bölümünden mezun olup, ayrıca 2013 yılından beri Marka ve Patent vekilliği yapmaktayım.Yine aynı yıl başladığım Kosgeb Girişimcilik eğitmenliğim devam etmektedir.

Seyfi Yalçın
Graphic & Web Designer

1993 K. Maraş Elbistan doğumluyum. Grafik Tasarım mezunuyum ayrıca 2014 Yılında Coder Bilişim Akademisi “Microsoft Yazılım Uzmanlığı ” eğitimi aldım.

Gep Patent Danışmanlık ekibine 2018 yılında katıldım. Gep Patent Danışmanlıkta pozisyonum Grafik & Web alanlarını yönetmekteyim. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bütün tasarım, baskı ve web üzerindenki işlemlerinizi tek bir yerden yönetibilmenizi sağlamak için burada sizlere hizmet vermekteyim.

Demet ERDOĞAN
Marka Süreç Yöneticisi

 

1978 K.Maraş Afşin doğumluyum , Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. 2010 yılından beri Gep Patent Danışmanlık şirketinde , markaların tescil sürecinde ve işletmelere KOSGEB destekleri konusunda danışmanlık süreçlerinden sorumlu ekip lideri olarak çalışmaktayım.

 

Gamze ÜNVER
Danışmanlık Süreç Yöneticisi

1987 İstanbul doğumluyum. 2011 Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezuniyetim sonrası 2017 Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans mezunuyum.
İstanbul 2009 yılında Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş. de Satış Yöneticisi olarak iş hayatına adım attım, burada iki yıl Satış Yöneticisi ve ardından bir süre Takım Liderliği yaptıktan sonra telekomünikasyon sektörüne geçtim. 2012 Turkcell İletişim A.Ş. ile Small Business (KOBİ) segmenti müşterileri için kurulmuş Kurumsal Çözüm Merkezi kapsamında Satış Danışmanı olarak çalıştım. 2013 de yine telekomünikasyon sektörü olan Avea İletişim A.Ş. ile Large Enterprise (Büyük ve Orta Ölçekli) müşterilerin Portföy Yönetimi görevinde yer aldım ve Türk Telekom A.Ş. ile birleşmesi sonrası yine Large Enterprise (Büyük ve Orta Ölçekli) müşterilerin Satış Destek Uzmanı olarak görevime devam ettim beş yıl.
2018 de Bodrum’a yerleştim ve GEP Patent firmasında tam zamanlı Kobi Danışmanı ve Satış Yöneticisi olarak görev yapıyorum.

Nur AKEL
Muhasebe Destek Elemanı

1984 Adana doğumluyum , İşletme fakültesi mezunuyum , 2016 yılından beri Gep Patent Danışmanlık ofisinde işletmelerin muhasebe ve finansal konularında danışmanlık süreçlerinden sorumlu kişiyim. Hedefim şirketimiz politikaları doğrultusunda işletmelerin muhasebe sistemlerinin kayıt düzenlerinin muhasebe standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesidir.

 

Ercüment ERLE
Marka Satış Danışmanı

1973 Eskişehir doğumluyum. Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi ve daha sonra yine Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.

İstanbul Ekser Danışmanlık firmasında 8 sene çalıştıktan sonra Bodrum’a yerleşerek Özel Bodrum Hastanesi’nin 2 sene İletişim Müdürlüğünü ve sonra 8 sene İşletme Müdürlüğünü yaptım. Daha sonra yine sağlık sektöründe kurucu yöneticilik ve danışmanlık görevlerini yürüttüm.

Şuanda Bodrum – Milas – Söke Özel Diyaliz Merkezlerinin İnsan Kaynakları ve Operasyon işini de yürütmekteyim. Gep Patent firmasında tam zamanlı Kobi Danışmanı ve Satış Yöneticisi olarak görev yapıyorum.